Architektura czy natura we wnętrzu? Naklejki i tapety tematyczne

  • 6.11.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Architektura czy natura we wnętrzu? Naklejki i tapety tematyczne
Atrakcyjne naklejki to użyteczne i atrakcyjne elementy, którymi możemy udekorować pokój dziecięcy lub młodzieżowy. To również dobry sposób na wyrażenie własnego stylu, pasji i zainteresowań. Egzotyczny pejzaż górski, ścieżka w lesie czy most wiszący nad przepaścią to tylko kilka przykładów wzorów nowoczesnych tapet dekoracyjnych. W tym celu wymyślono i zaprojektowano fototapety, które idealnie imitują rzeczywiste obrazy dzięki wysokiej jakości wydrukom HD uzyskanym za pomocą najnowszych technologii. Poza tym barwne obrazki znakomicie maskują nierówności i niedoskonałości ściany, a odporny na uszkodzenia i wytrzymały materiał zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przynajmniej na kilka lat.

Marzenia zapisane na ścianie

Jeśli jesteś wielbicielem natury albo inspiruje Cię piękno wielkomiejskiego świata możesz to teraz w prosty sposób wyrazić w aranżacji własnego mieszkania. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie naklejki z grafikami przedstawiającymi popularne zabytku lub tapetę z ulubionym widokiem. Zarówno naklejki jak również tapetę bez trudu zamontujesz na wybranej ścianie i wyeksponujesz tak, aby były widoczne dla domowników i gości. Dzięki temu efektowna dekoracja będzie jednocześnie stanowić uzupełnienie dotychczasowej aranżacji.

Naklejki dla wielbicieli wielkich miast i minimalizmu

Proste, czarno-białe lub monochromatyczne naklejki przedstawiające charakterystyczny fragment miasta to wspaniały akcent w pokoju osób zafascynowanych danym miastem. Symboliczne grafiki przedstawiające panoramę nowoczesnego miasta, Statuę Wolności, a także drapacze chmur, wspaniale oddają klimat Nowego Jorku idealnie wpisując się w minimalistyczne wnętrza. To znakomity prezent dla miłośników Ameryki. W sklepie internetowym tapeciarz.pl znajdziemy także stylowe naklejki nawiązujące do klimatu Londynu, a także dekoracje ścienne dla amatorów Francji. Komplet naklejek z najbardziej popularnymi zabytkami Paryża to gratka dla frankofilów. W zestawie nie może zabraknąć symboli Paryża: Wieży Eiffla, Katedry Notre-Dame, Moulin Rouge i Bazyliki Sacré-Cœur, a także Łuk triumfalnego.

Fototapety – piękne obrazy natury w Twoim domu

Jeśli wybierzesz fototapetę z elementami natury lub tradycyjną tapetę z motywami roślinnymi – stworzysz przyjazną i ciepłą aranżację. Fototapeta przedstawiająca piękne, fioletowe drzewa pięknie ożywi wnętrze urządzone w spokojnych, stonowanych kolorach. Natomiast białe kwiaty czy lilie będą pięknie wyglądać w sypialni tworząc przyjazny, kameralny nastrój. Nowoczesne fototapety przygotowano na flizelinie wzmocnionej dodatkowymi włóknami, która jest znacznie mocniejsza od tapety papierowej, a poza tym odporna na zadrapania czy rozerwanie. Z kolei wybór czarno-białej lub monochromatycznej fototapety przedstawiającej elementy architektury, efektowne drapacze chmur, mosty czy charakterystyczne zabytki architektoniczne to świetna dekoracja w nowoczesnym mieszkaniu. Efektowne krajobrazy, wodospady, egzotyczne wyspy czy widok na zatokę to inne propozycje aranżacji pokoju gościnnego czy sypialni nastolatka. Można je także wykorzystać w biurze podróży czy agencji organizującej wycieczki.

Grupa Tipmedia
Podziel się: